Tragiczny finał poszukiwań 36-latki [AKTUALIZACJA]

  • 19.10.2020, 12:21 (aktualizacja 21.10.2020, 14:47)
  • Redakcja
Tragiczny finał poszukiwań 36-latki [AKTUALIZACJA]  fot. Radio Tczew

Podziel się:

W poniedziałek 19 października około południa służby zakończyły poszukiwania 36-letniej mieszkanki Rokitek.

 

AKTUALIZACJA, 19 października 

GODZ. 12:30

Po porannym wznowieniu poszukiwań, około południa służby nieoficjalnie poinformowały o odnalezieniu ciała i zakończeniu akcji poszukiwawczej. Na miejscu trwają działania policji. Służby nie udzielają w tej chwili szczegółowych informacji w sprawie. 


AKTUALIZACJA, 19 października

GODZ. 9:00

Poszukiwania zostały przerwane w niedzielę wieczorem i zostaną wznowione w poniedziałek. Po godzinie 10:00 odbędzie się w tej sprawie spotkanie wszystkich służb biorących udział w akcji. O sytuacji mówi mł. kapitan Michał Myrda, z tczewskiej straży pożarnej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aspirant sztabowy, Dawid Krajewski z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie potwierdził, że przed południem rozpoczęły się ponowne poszukiwania zaginionej kobiety: 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Policjanci poszukują Jagny Gajewskiej, która dzisiaj (18 października) ok. godz. 6.30 wyszła z domu w miejscowości Rokitki i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiona 36-latka jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia mieszkanka Rokitek ubrana była w dwuczęściową piżamę koloru szarego oraz miała założoną chustę na głowie.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod nr tel. 47 74 28 222, email: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

W poszukiwaniach biorą udział nie tylko funkcjonariusze policji i straży pożarnej, ale także mieszkańcy Rokitek i okolicznych miejscowości.

Poszukiwania przerwano o zmroku. Dotąd nie odnaleziono kobiety. Służby wznowią prace poszukiwawcze w poniedziałek rano.

Redakcja

Komentarze (1)

Tczewianin
Tczewianin 19.10.2020, 12:09
Właśnie www.tcz.pl podał, że dziewczyna nie zyje :(
R.I.P. :(

Pozostałe