Starogard Gdański: Problemy kadrowe w szpitalu. Kociewskie Centrum Zdrowia szuka nowych pracowników medycznych

  • 28.10.2020, 08:10
  • Redakcja
Starogard Gdański: Problemy kadrowe w szpitalu. Kociewskie Centrum Zdrowia… fot. Izabela Deptulska

Podziel się:

Oceń:

Kociewskie Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim zmaga się z problemami kadrowymi i dlatego poszukuje pracowników na wszystkich oddziałach. Starogardzki szpital to jedna z placówek do której mają kierować się pacjenci, również z powiatu tczewskiego, po przekształceniu tutejszej jednostki w szpital jednoimienny.

W szpitalu brakuje lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy, ratowników i opiekunów medycznych. Poszukiwane są osoby, które posiadają m.in. wykształcenie kierunkowe i prawo wykonywania zawodu. Mówi rzecznik Kociewskiego Centrum Zdrowia Ewa Macholla:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które w tym trudnym czasie chcą pomóc i rozpocząć pracę w Kociewskim Centrum Zdrowia, proszone są o kontakt mailowy ([email protected]) lub osobisty od poniedzialku do piątku od godziny 8:00 do 14:00 (ul. Doktora Józefa Balewskiego 1). 


Pracowników poszukują także Szpitale Pomorskie sp. z o.o. - zarządzają one 4 szpitalami, których właścicielem jest samorząd województwa pomorskiego: Morskim im. PCK i św. Wincentego a Paulo w Gdyni, Szpitalem Specjalistycznym w Wejherowie oraz Szpitalem Zakaźnym w Gdańsku. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie www.szpitalepomorskie.eu

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe