Urzędnicy pracują zdalnie. Czy załatwimy pilne sprawy?

  • 09.11.2020, 14:36
  • Redakcja / Tv Tetka
Urzędnicy pracują zdalnie. Czy załatwimy pilne sprawy? fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Wśród wprowadzonych przez rząd obostrzeń znalazło się m.in. skierowane do administracji publicznej zalecenie przejścia na pracę zdalną. Co to oznacza dla klientów np. Starostwa Powiatowego w Tczewie?

Jak zapewnia rzecznik Starostwa Powiatowego w Tczewie Marcin Stolarski, zabezpieczenia i procedury wprowadzone w placówce w ostatnich miesiącach są cały czas aktualne, więc ostatnie obostrzenia nie zmieniły znacząco pracy poszczególnych wydziałów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starostwo koordynuje pracę pięciu punktów bezpłatnej pomocy prawnej. Na początku listopada ich stacjonarna działalność została zawieszona, ale z pomocy można skorzystać zdalnie (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ):

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pracownicy starostwa wykonują pracę w trybie rotacyjnym, tak aby w przypadku zachorowania jednej osoby nie było konieczności wyłączenia z pracy urzędników całego wydziału.


Więcej na temat pracy tczewskich urzędników w czasie pandemii można zobaczyć w materiale Aleksandry Hotowy w telewizji Tetka:

 

Redakcja / Tv Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe