Niezapomnianie piosenki w wykonaniu najmłodszych mieszkańców powiatu tczewskiego. Trwa przyjmowanie zgłoszeń!

  • 13.11.2020, 11:23
  • Redakcja
Niezapomnianie piosenki w wykonaniu najmłodszych mieszkańców powiatu tczewskiego. Trwa przyjmowanie zgłoszeń! fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze tylko do niedzieli, 15 listopada Centrum Kultury i Sztuki oraz Szkoła Podstawowa nr 11 przyjmują zgłoszenia do czwartej edycji konkursu "Niezapominajka" - przeglądu twórczości artystów polskiej sceny muzycznej, którzy już odeszli.

 

I etap - termin przyjmowania zgłoszeń do 15 listopada 

II etap - PREZENTACJA zakwalifikowanych do festiwalu wykonań; od 16 do 20 listopada - głosowanie online na nagrodę publiczności

III etap - ogłoszenie wyników - 23 listopada na stronie www.niezapominajka.sp11.pl

- Organizatorzy

 

Konkurs skierowany jest do uczniów z klas 4-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu tczewskiego. "IV Festiwal Niezapominajka - edycja online" organizowany jest po to, by wspierać młode talenty oraz promować aktywność młodzieży poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań muzycznych oraz artystycznych. 

Jak można zgłosić się do konkursu? Informacje dostępne są na stronie www.niezapominajka.sp11.pl

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe