Festiwal filmowy Grand Off tym razem z wirtualnymi warsztatami

  • 17.11.2020, 09:10
  • Redakcja
Festiwal filmowy Grand Off tym razem z wirtualnymi warsztatami fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze w listopadzie odbędą się warsztaty edukacyjno-kulturalne online, dzięki którym będzie można dowiedzieć się więcej na temat produkcji filmowej.

Podczas internetowych warsztatów zostaną poruszone tematy od techniki pracy scenarzysty, przez stworzenie oryginalnych zdjęć filmowych, nagrywanie dźwięku na planie, aż po kwestie związane z montażem. O kursie oraz współpracy z festiwalem Grand Off mówi Marta Krynicka z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Pracujemy nad tym, jeśli oczywiście obostrzenia pozwolą, żeby festiwal Grand Off, jak co roku, jego najlepsze nagrodzone filmy gościły u nas w Tczewie w styczniu bądź w lutym.

 

Wirtualne spotkania odbędą się od 23 do 27 listopada. Zajęcia poprowadzą osoby związane ze środowiskiem filmowym: scenarzystka i producentka Barbara Hyczko, operatorzy Andrzej Wojciechowski i Sara Wojciechowska, kompozytor i realizator dźwięku Dariusz Wancerz z zespołu Carrion, zajmująca się montażem Katarzyna Drozdowicz oraz reżyser, scenarzysta i producent Tomasz Drozdowicz. Warsztaty będą się rozpoczynały o godzinie 12:00

Więcej informacji można znaleźć na ckis.tczew.pl. Wszystkie materiały będą dostępne na facebookowym profilu festiwalu Grand Off oraz na stronie wydarzenia

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe