Czy w Tczewie mamy rowerowy klimat? [ANKIETA]

  • 18.11.2020, 11:10
  • Redakcja
Czy w Tczewie mamy rowerowy klimat? [ANKIETA] fot. rowerowyklimat.pl

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miejski w Tczewie przystąpił do badania klimatu rowerowego w mieście. Każdy rowerzysta może wziąć udział w badaniu jakości poruszania się rowerem po Tczewie.

Urząd Miejski w Tczewie zachęca do udziału w Badaniu Klimatu Rowerowego. Jego celem jest zebranie opinii na temat jakości przemieszczania się rowerem po Tczewie. Nasze miasto w badaniu pierwszy raz udział wzięło dwa lata temu i obecnie po raz drugi przystąpiło do diagnozy, co pozwoli zaobserwować zmiany w tym obszarze. Żeby wziąć udział w badaniu należy wypełnić ankietę online. Udział w niej jest anonimowy, a wypełnienie zajmuje około 10 minut. W tym roku do badania przystąpiło ponad 90 miast i gmin z całej Polski. 

Badania ma charakter ogólnopolski a jego wyniki po opracowaniu przyczynią się do stworzenia jasnego i wielowymiarowego obrazu osób korzystających z rowerów nie tylko w Tczewie ale też w całej Polsce. Każdy mieszkaniec może przedstawić swoją opinię na temat warunków korzystania z roweru.

 

Podziel się swoimi spostrzeżeniami z osobami kształtującymi politykę rowerową i zarządcami ruchu. Przekaż ważną informacje zwrotną – opinię eksperta, codziennego użytkownika przestrzeni publicznej.

- Urząd Miejski w Tczewie, materiały informacyjne 

 

O tym, jak skonstruowane jest narzędzie i jaki jest cel badania mówi specjalista ds. polityki rowerowej Urzędu Miejskiego w Tczewie, Grzegorz Pawlikowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej o badaniu przeczytacie na stronie www.rowerowyklimat.pl

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe