Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń lub zgłoś się na policję!

  • 20.11.2020, 15:07
  • Redakcja / KPP Tczew
 Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń lub zgłoś się na policję! fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek został opublikowany przez policję.

Śledczy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia na ulicy Dąbrowskiego.

 

Mundurowi ustalili, że sprawcy w tym czasie podczas wymiany waluty z pokrzywdzonym mężczyzną, wręczyli mu banknoty zwinięte w rulon, gdzie pod pierwszym banknotem euro, znajdowały się inne pieniądze stanowiące niewielką wartość. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

- KPP Tczew

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia oraz mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 186 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe