Akcja #WspieramMałyBiznes 2.0 na Święta Bożego Narodzenia!

  • 23.11.2020, 08:00 (aktualizacja 08.01.2021, 14:14)
  • Redakcja
Akcja #WspieramMałyBiznes 2.0 na Święta Bożego Narodzenia!

Podziel się:

Oceń:

Nagraj wizytówkę swojej firmy i zachęć mieszkańców Tczewa do zakupu specjalnych świątecznych i noworocznych ofert! Akcja #WspieramMałyBiznes 2.0 to jedyna taka okazja na rynku dla lokalnych przedsiębiorców.

Miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia Radio Tczew 100,8 FM uruchamia akcję #WspieramMałyBiznes 2.0!

#WspieramMałyBiznes 2.0 to druga edycja akcji wpierającej lokalne sieciowanie, która polega na darmowej emisji na antenie Radia Tczew 100,8 FM dźwiękowych wizytówek lokalnych przedsiębiorców jako formy pomocy przed Świętami Bożego Narodzenia w czasach pandemii. W ten sposób małe biznesy mogą wypromować swoje działania opracowane na czas epidemii, np. dodatkową usługę dowozu, poinformować o standardowych usługach i produktach oraz zachęcić do zakupu specjalnych bożonarodzeniowych i noworocznych ofert.

Jestem lokalnym przedsiębiorcą, mam swój biznes, co mogę zrobić?

Przedsiębiorcy z Tczewa i okolic mogą nagrać np. telefonem swoją wizytówkę głosową trwającą do 1 minuty i wysłać nagranie na adres [email protected].

Wizytówki emitujemy na antenie radia dwa razy ciągu dnia: po wiadomościach o godz. 11:00 oraz o godz. 17:00. Później zamieszczamy je także na naszej stronie internetowej, aby odsłuchać mogli je także czytelnicy.

Co nagrać?

Można opowiedzieć o swojej firmie - czym się zajmujesz, jaką masz aktualną ofertę, gdzie można Cię znaleźć. Można przedstawić aktualną przedświąteczną lub noworoczną ofertę albo rozwiązania, które wprowadzone zostały w czasach pandemii, np. zamówienia zdalne, dowóz pod drzwi, itp. Podaj koniecznie sposoby kontaktu. Powiedz to, co uważasz za ważne i mów szczerze. Chwal się, bądź pomysłowy i kreatywny!

Nie pojawią się nagrania podmiotów, których radio nie może reklamować albo zawierające zakazane stwierdzenia zgodnie z przepisami prawa prasowego.

Jestem słuchaczem/słuchaczką, co mogę zrobić?

Mieszkańcy, podejmując lokalne decyzje zakupowe, pokazują swoją moc jako konsumenci. Planując zakupy świąteczne, warto wiedzieć i pamiętać o lokalnych sklepach, restauracjach i punktach usługowych, rzemieślnikach i produktach regionalnych. Korzystając z ich specjalnych ofert i rabatów, np. zamawiając gotowe dania i wypieki na wigilijny stół, kompletując ciekawe upominki i prezenty dla całej rodziny, korzystając z dowozu zakupów pod drzwi, można mieć nawet w tak trudnych czasach naprawdę niezapomniane Święta!

Razem możemy więcej!


Z naszej akcji skorzystali:

Jadłostacja:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tczewska Szkółka Programowania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe