Rusza plebiscyt "Tczewski PRO OBYWATEL 2020"

  • 24.11.2020, 08:27
  • Redakcja / materiały prasowe
Rusza plebiscyt "Tczewski PRO OBYWATEL 2020" fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Pomorski Ruch Obywatelski "PRO OBYWATEL" zaprasza do udziału w plebiscycie "Tczewski PRO OBYWATEL 2020". Do konkursu zgłaszać można osoby mieszkające w Tczewie zaangażowane w pomoc sąsiedzką, wsparcie społeczności lokalnej, seniorów, dzieci czy ochronę środowiska. Konkurs to pomysł na uhonorowanie mieszkańców bezinteresownie działających na rzecz innych.

Kandydatów do tytułu "Tczewski PRO OBYWATEL 2020" Stowarzyszenia Pomorski Ruch Obywatelski mogą zgłaszać:

  • organizacje pozarządowe
  • instytucje publiczne
  • grupy nieformalne
  • firmy
  • związki wyznaniowe
  • osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji).

Kapituła wybierze jednego laureata spośród zgłoszonych kandydatów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2021 roku

 

Zależy nam na przekazywaniu jak najszerszemu gronu mieszkańców informacji o osobach aktywnie i z sukcesami wspierających innych ludzi oraz różnego rodzaju inicjatywy, ponieważ nasze stowarzyszenie to inicjatywa osób działających społecznie na rzecz swoich wspólnot lokalnych pragnących propagować różnorodne formy zaangażowania społecznego wśród innych osób.

Oprócz promocji postaw obywatelskich dzięki plebiscytowi „Tczewski PRO OBYWATEL 2020” pragniemy pokazać, iż można na co dzień nieść wsparcie, radość czy poprawę komfortu życia dzięki bardzo prostym wspólnym działaniom jak zbiórka śmieci w okolicy, pomoc w organizacji popularnie zwanego spotkania z „Mikołajem” czy zaangażowanie mieszkańców danego osiedla lub wsi w przekazanie 1% podatku na rzecz potrzebujących.

- Tomasz Kajzer, Stowarzyszenie "PRO OBYWATEL"

 

 

fot. materiały prasowe

Regulamin plebiscytu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.obywatel.pro. Wnioski z nominacjami można przesyłać do 30 grudnia (włącznie) na adres: [email protected].

Redakcja / materiały prasowe

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe