25 listopada w Tczewie odbędą się bezpłatne badania słuchu

  • 25.11.2020, 10:41
  • Redakcja
25 listopada w Tczewie odbędą się bezpłatne badania słuchu fot. Słuchmed

Podziel się:

Oceń:

Przebadać się będzie można w godzinach od 9:00 do 14:00.

Samochód z gabinetem do badań zaparkuje na parkingu za Urzędem Miejskim w Tczewie, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 1. Bezpłatne badanie przeznaczone jest dla osób po 40 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem.

Badanie będzie wykonywane w środę, 25 listopada w godzinach 9-14. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument. W razie jakichkolwiek wątpliwości można zadzwonić pod numer 814 714 004.

Badanie słuchu, czyli audiometria tonalna, jest bezbolesne i nieinwazyjne. Trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem badanego jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe