"Umów wizytę w urzędzie skarbowym" - nowa usługa online Krajowej Administracji Skarbowej

  • 26.11.2020, 11:06
  • Redakcja / www.wrotatczewa.pl
"Umów wizytę w urzędzie skarbowym" - nowa usługa online Krajowej Administracji Skarbowej fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Podziel się:

Oceń:

Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i nowy model obsługi podatników są już dostępne w całej Polsce. Dzięki temu, załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu, co ma wpłynąć na bezpieczeństwo podatników i komfortowe załatwianie spraw.

W województwie pomorskim od 16 listopada podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę w terminie najbliższych 14 dni. Można to zrobić:

  • przez Internet – można skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego
  • telefonicznie – numery telefonów sprawdzić można natomiast na stronie internetowej swojego urzędu skarbowego

Na stronie internetowej wizytę umawiamy po kliknięciu w przycisk "Umów wizytę w urzędzie skarbowym"

 

Następny krok to wybranie odpowiedniego województwa oraz odpowiedniego nam urzędu skarbowego. Później natomiast wybieramy sprawę, którą chcemy w urzędzie załatwić.

 

Następnie system przekieruje nas do ustalenia szczegółów sprawy oraz wizyty

Jednocześnie nadal można korzystać z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce Kontakt.


Informacje pochodzą ze strony wrotatczewa.pl 

Redakcja / www.wrotatczewa.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe