Już jest! Kalendarz opatrzony fotografiami Tczewa umili 2021 rok

  • 01.12.2020, 09:43
  • Redakcja
Już jest! Kalendarz opatrzony fotografiami Tczewa umili 2021 rok fot. Maciej Kulla / Wrota Tczewa

Podziel się:

Oceń:

Już po raz siódmy Urząd Miejski w Tczewie zorganizował konkurs fotograficzny pod hasłem „Cztery pory roku w Tczewie”.

 

Roman Hudzik, Małgorzata Justa oraz Maciej Kulla to laureaci naszego konkursu fotograficznego "Cztery pory roku w Tczewie. Kalendarz 2021". GRATULUJĘ! Obawialiśmy się, że pandemia spowoduje, że w tym roku nie wpłynie wiele zdjęć na konkurs, ale było ich ponad 170. Rekord! Do nagrodzonych i wyróżnionych wkrótce trafią nagrody, a kalendarz już od dzisiaj można kupić w kasie urzędu, przy ul. 30 Stycznia 1.

~ Mirosław Pobłocki

 

W kalendarzu znalazły się także prace: Justyny Dubieli, Anny Krzyżanowskiej, Artura Łobockiego, Krzysztofa Małkiewicza, Krzysztofa Mani i Katarzyny Świątek. Dodatkowo nagrodzone zostały także dwie najmłodsze uczestniczki konkursu - Wiktoria Kosobucka i Maja Krzyżanowska.

Zgodnie z założeniem konkursu, fotografie miały obrazować walory Tczewa, pokazywać pozytywne zmiany zachodzące na przestrzeni lat oraz zachęcać do odwiedzenia naszego miasta. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród fotografów amatorów. O szczegółach konkursu mówi Małgorzata Mykowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Tczewie: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najlepsze nadesłane zdjęcia już tradycyjnie posłużyły do stworzenia kalendarza planszowego na 2021 rok. Można go kupić w kasie Urzędu Miejskiego przy ul. 30 Stycznia 1. W tym roku, z uwagi na wyjątkową sytuację, nie zorganizowano wystawy w urzędowym holu, jednak wybrane fotografie, które wpłynęły na konkurs, można obejrzeć w galerii zamieszczonej na stronie internetowej www.wrotatczewa.pl.

fot. materiały prasowe

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe