Konkurs dla młodzieży „Zielona Europa – zróbmy to razem!”. Do wygrania nawet 3 tysiące złotych

  • 02.12.2020, 10:22
  • Redakcja / pomorskie.eu
Konkurs dla młodzieży „Zielona Europa – zróbmy to razem!”. Do wygrania… fot. materiały prasowe pomorskie.eu / unsplash.com (Li-an Lim)

Podziel się:

Oceń:

Prace konkursowe można wysyłać do poniedziałku, 14 grudnia

 

Macie pomysł na to, jak zmienić najbliższe otocznie, by stało się bardzie ekologiczne i neutralne klimatycznie? Zróbcie na ten temat prezentację multimedialną, nagrajcie spot, zaprojektujcie plakat lub napiszcie wiersz i powalczcie o nagrody pieniężne oraz rzeczowe. W konkursie można wygrać 3 tys. zł. Prace przyjmowane są do 14 grudnia.

- pomorskie.eu


fot. materiały prasowe

 

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego, pracujący w 2-3–osobowych zespołach projektowych pod kierunkiem nauczyciela prowadzącego. Chodzi o to, by stworzyć pracę przestawiającą pomysł na zmianę najbliższego otoczenia w kierunku neutralności klimatycznej, zgodną z celami Europejskiego Zielonego Ładu. Zmiana może dotyczyć rodziny, szkoły, wsi, miasta, dzielnicy lub osiedla.

Zgłoszoną pracą może być:

  • prezentacja multimedialna
  • krótki film
  • animacja
  • piosenka
  • plakat
  • wiersz
  • komiks

 

Liczą się: kreatywność, innowacyjność, zawartość merytoryczna oraz poziom artystyczny. Nagroda główna to 3 tys. zł. Za zajęcie drugiego miejsca zespół otrzyma 1,5 tys. zł, natomiast ostatnie miejsce na podium gwarantuje nagrody rzeczowe (zestawy sprzętu elektronicznego, turystycznego i biurowego).

- pomorskie.eu

 

Prace przyjmowane są do poniedziałku, 14 grudnia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie organizatora - Stowarzyszenia Pomorskie w Unii Europejskiej. Rozwiązanie konkursu planowane jest 21 grudnia.


Konkurs „Zielona Europa – zróbmy to razem!” organizuje Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej.

Redakcja / pomorskie.eu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe