Do 15 grudnia trwa konkurs mikołajkowy dla przedszkolaków

  • 07.12.2020, 09:50
  • Redakcja
Do 15 grudnia trwa konkurs mikołajkowy dla przedszkolaków fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Z okazji Mikołajek, Centrum Kultury i Sztuki zaprasza wszystkie tczewskie przedszkola do udziału w konkursie „Artystyczna Niespodzianka dla świętego Mikołaja”.

Centrum Kultury i Sztuki przygotowało świąteczny konkurs dla najmłodszych mieszkańców Tczewa. Głównym zadaniem jest przygotowanie przez grupę przedszkolną artystycznej niespodzianki dla świętego Mikołaja. Może to być np. recytacja wierszyków, zaśpiewanie piosenki lub wykonanie jednej grupowej pracy plastycznej, związanej z Mikołajem. Każde przedszkole samodzielnie wybiera jeden rodzaj artystycznej niespodzianki i przygotowuje ją całą grupą.

O grudniowym konkursie CKiS mówi Magdalena Riebandt, kierownik ds. organizacji imprez i animacji twórczej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Co roku, dzieci z przedszkola miały dla świętego Mikołaja jakąś niespodziankę. Zdarzało się, że były to wierszyk, piosenka lub laurka. Właśnie tego też dotyczy nasz konkurs. "Artystyczna niespodzianka dla świętego Mikołaja" polega na przygotowaniu przez grupy przedszkolne prezentu dla Mikołaja.

~ Magdalena Riebandt, CKiS

 

Wychowawcy z przedszkoli mogą wysyłać prace swoich podopiecznych na adres mailowy [email protected]. Konkurs trwa do 15 grudnia włącznie, a zwycięzcy zostaną wyłonieni 16 grudnia. 

Do zdobycia są vouchery do wykorzystania w jednym ze sklepów.


Szczegółowy regulamin konkursu „Artystyczna niespodzianka dla Św. Mikołaja” dostępny na stronie www.ckis.tczew.pl, w zakładce Repertuar/Konkurs dla przedszkoli Artystyczna Niespodzianka dla św. Mikołaja.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe