Świąteczna edycja "Metropolii za pół ceny". Zgłoszenia do 11 grudnia!

  • 08.12.2020, 10:19
  • Redakcja / OMGGS
Świąteczna edycja "Metropolii za pół ceny". Zgłoszenia do 11 grudnia! fot. OMGGS

Podziel się:

Oceń:

W tym roku dobrze znana wszystkim inicjatywa skierowana jest do tych przedsiębiorstw i instytucji, które od kilku miesięcy nie mogą normalnie prowadzić swojej działalności.

Pandemia koronawirusa w Polsce spowodowała spustoszenie w branży turystycznej, z którą gminy i miasta metropolii są ściśle związane. Hotele, teatry i wszelkie atrakcje turystyczne znalazły się w naprawdę trudnej sytuacji, na poprawę której brak na razie perspektyw. W związku z tym, 58 metropolitalnych samorządów zachęca do udziału w akcji „Poznaj Metropolię za pół ceny”

Do 11 grudnia zgłaszać mogą się hotele, instytucje kultury i sztuki, ośrodki sportu i rekreacji, itp. Organizatorzy nie wykluczają także innych firm. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected], zawierającego:

  • nazwę zgłaszanego obiektu, oferowane usługi w promocyjnych cenach,
  • proponowany okres realizacji voucherów (rekomendowany do końca grudnia 2021),
  • zdjęcia,
  • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem. 

Wirtualna akcja promocyjna odbędzie się od 11 do 20 grudnia na stronie internetowej www.metropoliagdansk.pl/zapolceny. Finalnie przedstawione zostaną tam oferty partnerów: hoteli, teatrów, atrakcji turystycznych i innych miejsc, gdzie można spędzić wolny czas. Przedsiębiorcy będą także mogli samodzielnie wybrać czas ważności voucherów (nie krótszy niż do 31 marca 2021 roku). Sprzedaż odbywać się będzie na stronach internetowych firm.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie metropolii.

Redakcja / OMGGS

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magdalena
Magdalena 10.12.2020, 21:45
Nie dość, że odgórnie pozamykani, cały rok w plecy, to jeszcze mają robić za pół ceny?

Pozostałe