Czas start! Dziś rozpoczęły się matury

  • 04.05.2017, 14:26 (aktualizacja 08.05.2017, 11:47)
  • Hanna Brzezińska, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Czas start! Dziś rozpoczęły się matury

Podziel się:

Oceń:

O godzinie 9:00 tegoroczni maturzyści rozpoczęli pisanie swojego pierwszego egzaminu. Nasza reporterka Aleksandra Kęprowska była w II Liceum Ogólnokształcącym, by zapytać maturzystów o to, jak się czuli tuż przed wejściem na salę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Egzamin dojrzałości to stres nie tylko uczniów, ale i dla rodziców.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że w powiecie tczewskim do egzaminu przystąpiło 766 osób, a w samym Tczewie 565. Dziś uczniowie mierzą się z językiem polskim, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Jutro czeka ich matematyka i wiedza o tańcu. Kolejne przedmioty, w tym egzaminy ustne, maturzyści będą zdawać aż do 26 maja. Wyniki zostaną ogłoszone 30 czerwca.

Hanna Brzezińska, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
;-)
;-) 08.05.2017, 21:42
Spoko. Marian Kowalski nie ma matury, nie ma nawet zawodówki. Jednak występuje w TV i wypowiada się jako ekspert od stosunków międzynarodowych jak i polityki wewnętrznej Polski.

Pozostałe