"Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew" po raz kolejny. Start gry miejskiej już 4 stycznia

  • 02.01.2021, 09:00
  • Redakcja
"Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew" po raz kolejny. Start gry miejskiej… fot. CKiS

Podziel się:

Oceń:

Głównym zadaniem uczestników jest przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych.

Punkty umiejscowione będą w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób, ciekawostek oraz miejsc ważnych na mapie Tczewa. Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemieszczając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania - kreatywne, logiczne i związane z lokalną historią.

 

Gra Miejska jest grą terenową więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz... telefon komórkowy, który będzie potrzebny do niektórych zadań. Dzięki Grze uczestnicy poznają ciekawe miejsca, poznają trochę historii naszego miasta oraz dowiedzą się czegoś o słynnych osobach pochodzących z Tczewa.

Na wszystkich, którzy ukończą grę czekają upominki. Dodatkowo wśród uczestników gry wylosujemy 3 osoby, które nagrodzimy bonami do Empiku  o wartości 200 zł, 150 zł i 100zł. Losowanie nagród nastąpi w dniu 13 stycznia 2021 roku. Nagrodzeni zostaną poinformowani indywidualnie o terminie i miejscu odbioru nagrody.

- materiały prasowe

 

Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń (KLIK!). Regulamin gry dostępny jest TUTAJ

 

Wiek uczestników: 13-19 lat

Ilość uczestników: 30 osób

Start gry: 4 stycznia

Zakończenie gry: 10 stycznia

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe