Szpitale Tczewskie: Porody pacjentek bez Covid-19 już możliwe. W lutym wznowi działalność rehabilitacja

  • 20.01.2021, 12:03
  • Redakcja
Szpitale Tczewskie: Porody pacjentek bez Covid-19 już możliwe. W lutym… fot. archiwum Telewizji Tetka

Podziel się:

Oceń:

Od października minionego roku Szpitale Tczewskie S.A. funkcjonują jako placówka jednoimienna i przyjmują tylko pacjentów z koronawirusem. Wraz ze stabilizującą się sytuacją epidemiczną, w kolejnych tygodniach przywracane jest normalne funkcjonowanie niektórych oddziałów.

Od poniedziałku, 11 stycznia pacjentki bez koronawirusa przed planowanym porodem są przyjmowane na oddział położniczy tczewskiego szpitala. Mówi Prezes Szpitali Tczewskich S.A. Maciej Bieliński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Ponadto z początkiem lutego, do normalnego funkcjonowania wróci także oddział rehabilitacji przy ul. 1 Maja w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Rehabilitacja stacjonarna oraz fizjoterapia ruszają od 1 lutego. Jeśli chodzi o fizjoterapię, to bardzo bym prosił pacjentów o oczekiwanie na nasze zgłoszenie, dotyczące tego, kiedy te fizjoterapie będą się odbywać, ponieważ w związku z tym, że zostaliśmy zamknięci, wszystkie kolejki musimy ustalić na nowo.

~ Maciej Bieliński, Prezes Szpitali Tczewskich

 

Od 25 stycznia pacjentki mogą również korzystać z nowego urządzenia. Tczewski szpital został wyposażony w mammograf najnowszej generacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Mamy nowy mammograf cyfrowy. Najprawdopodobniej już od przyszłego tygodnia zaczniemy badać za jego pomocą pacjentki.

~ Maciej Bieliński, Prezes Szpitali Tczewskich

 

Wszelkie dane kontaktowe oraz najnowsze informacje dotyczące funkcjonowania szpitala, można znaleźć na stronie szpitaletczewskiesa.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe