Duże zlecenie Tczewskich Kurierów Rowerowych. Dostarczą 150 tysięcy decyzji podatkowych mieszkańcom Gdańska! [AKTUALIZACJA]

  • 20.01.2021, 12:12
  • Redakcja
Duże zlecenie Tczewskich Kurierów Rowerowych. Dostarczą 150 tysięcy decyzji… fot. FB Tczewscy Kurierzy Rowerowi

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy Kurierzy Rowerowi, którzy od kilku lat działają na lokalnym rynku, otrzymali duże zlecenie na terenie Gdańska. Będą dostarczać decyzje podatkowe, za co w poprzednich latach odpowiadali pracownicy Urzędu Miejskiego. Kontrakt opiewa na ponad milion złotych i jest szansą na czasowe zatrudnienie ponad 200 osób.

AKTUALIZACJA

Ruszyła rekrutacja pracowników, którzy zajmą się m.in. dystrybucją decyzji podatkowych w Gdańsku. Mówi Paulina Kremer, Spółdzielnia Socjalna "Heca": 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Tczewscy Kurierzy Rowerowi otrzymali zlecenie warte ponad 1 100 000 złotych. W tym roku dostarczą oni mieszkańcom Gdańska 150 tysięcy decyzji podatkowych. W związku z przedsięwzięciem planowane jest zatrudnienie osób z regionu. O szczegółach mówi Paulina Kremer z Tczewskich Kurierów Rowerowych

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W Gdańsku jest teraz akcja dostarczania decyzji podatkowych. Z uwagi na koronawirusa nie będą tego robić tak jak dotychczas urzędnicy, czy w mniejszym stopniu będą to robić. Urząd Miejski szukał podwykonawcy do tego zadania w formie przetargu. Wygraliśmy ten przetarg. [...] Dodatkowo chcemy wesprzeć też naszych partnerów biznesowych dotkniętych skutkami Covidu, przede wszystkim branże hotelarską i gastro, które będziemy angażować do współrealizacji tego zamówienia.

- Paulina Kremer, Tczewscy Kurierzy Rowerowi

 

Cała akacja ruszy w drugiej połowie stycznia i potrwa do końca lutego. Do realizacji zadania zostanie zatrudnionych ponad 200 osób. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną opublikowane na stronach Tczewskich Kurierów Rowerowych i na Facebooku.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe