Kradł perfumy i elektryczne szczoteczki do zębów. Trafił na pół roku do aresztu śledczego

  • 14.01.2021, 12:22
  • Redakcja / KPP Tczew
Kradł perfumy i elektryczne szczoteczki do zębów. Trafił na pół roku do aresztu śledczego fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

19-letni sprawca spowodował straty na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Podczas zatrzymania okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnioną wcześniej kradzież. Śledczy przedstawili zatrzymanemu kolejne zarzuty i po przesłuchaniu przekonwojowali go do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zajmując się sprawami kradzieży sklepowych, do których dochodziło w różnych miejscach od października do grudnia ubiegłego roku, ustalili, że związek z tymi zdarzeniami ma ten sam sprawca. 19-latek ukradł perfumy, elektryczne szczoteczki do zębów oraz słuchawki i spowodował łączne straty na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

 

Kryminalni w wyniku analizy zgromadzonych dowodów ustalili, że związek z tymi kradzieżami ma 19-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego. 11 stycznia  funkcjonariusze ustalili, gdzie aktualnie przebywa podejrzewany mężczyzna i go zatrzymali. W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany nakazem doprowadzenia wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży miejscowy sąd skazał mężczyznę na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

- KPP Tczew

 

Mieszkaniec powiatu tczewskiego został doprowadzony do komendy. 12 stycznia śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący kradzieży. Młody mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe