Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie stawia na media społecznościowe. Oferty pracy i informacje o lokalnych firmach dotrą do większej liczby odbiorców

  • 15.01.2021, 09:00
  • Redakcja
Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie stawia na media społecznościowe. Oferty… fot. FB Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Na facebookowym profilu Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie publikowane są oferty pracy. Media społecznościowe cieszą się prawdopodobnie większą popularnością wśród potencjalnych pracowników i pracodawców, niż urzędowe strony. Ponadto PUP promuje tam lokalne firmy. Profil obserwuje ponad 4 tysiące użytkowników.

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie prowadzi profil w mediach społecznościowych, na którym zamieszcza informacje o najnowszych ofertach pracy, szkoleniach czy zmianach przepisów. Mówi Przemysław Karczyński, doradca klienta instytucjonalnego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W styczniu na facebooku PUP w Tczewie pojawiła się też akcja wspierająca przedsiębiorców:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystartowaliśmy z taką propozycją "#wspierajmylokalnybiznes". Zdajemy sobie sprawę z tego jaką moc mają media społecznościowe. Każde polubienie posta, polubienie profilu strony internetowej, udostępnianie pewnych treści powoduje, że generuje się ruch w mediach społecznościowych, że docierają te informacje do większej liczby potencjalnych osób zainteresowanych. Dlatego też zaprosiliśmy użytkowników, do tego żeby polecali lokalne firmy, z których usług warto skorzystać. Tak, żeby ten ruch wzbudzić, żeby też te firmy mogły pozyskać potencjalnych nowych klientów.

Przemysław Karczyński, PUP Tczew

 

Profil obserwuje ponad 4 tysiące użytkowników - potencjalnych pracodawców i pracowników. Nadal działa też urzędowa strona internetowa tczew.praca.gov.pl

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe