Jeszcze do 31 stycznia trwa nabór kandydatów do Nagród Wolontariatu Powiatu Tczewskiego

  • 24.01.2021, 09:00
  • Redakcja / Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego
Jeszcze do 31 stycznia trwa nabór kandydatów do Nagród Wolontariatu Powiatu Tczewskiego fot. Fb Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego

Podziel się:

Oceń:

Nagrody w pięciu kategoriach zostaną wręczone podczas XII Powiatowej Gali Wolontariatu, której gospodarzem będzie Miasto Tczew.

Trwa nabór nominacji osób, grup, inicjatyw, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną w 2020 r. Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, grup nieformalnych, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny w powiecie tczewskim.

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać grupy nieformalne i organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa i osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy. Zgłaszać mogą się także sami wolontariusze. Ocenie nominowanych kandydatów podlegać będzie przede wszystkim: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność oraz partnerstwo w podejmowanych działaniach.

W tym roku przyznane zostaną nagrody w następujących kategoriach:

  • Grupa Wolontariuszy i Wolontariusz Roku,
  • Inicjatywa społeczna Roku,
  • Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom,
  • Animator Roku,
  • Firma przyjazna społeczności lokalnej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2021 r. Kandydatów do konkursu należy zgłaszać poprzez formularz dostępny pod adresem https://forms.gle/Y3G99hLDfsMomna29.


Dla każdej kandydatury należy wypełnić osobny formularz oraz załączyć minimum 2 zdjęcia z akcji. Co istotne, osoby nominowane do konkursu swoją aktywność mogą wykonywać w dowolnym obszarze życia społecznego. 

Kapituła składająca się z osób nagrodzonych w ubiegłych latach oraz przedstawicieli samorządu i Rady organizacji, wybierze laureatów konkursu lutym 2021 roku. Konkretny termin i miejsce 12. Gali Wolontariatu Powiatu Tczewskiego, w czasie której zostaną uhonorowani najaktywniejsi wolontariusze, społecznicy i animatorzy, a także organizacje i prospołeczne firmy, zostaną podane później. Wszystko dlatego, że organizatorzy czekają na ustabilizowanie się sytuacji pandemicznej w kraju.

 

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Powiatu Tczewskiego.

Redakcja / Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe