Rokitki: Zbiórka żywności dla zwierząt z tczewskiego schroniska

  • 26.01.2021, 11:03
  • Redakcja
Rokitki: Zbiórka żywności dla zwierząt z tczewskiego schroniska fot. FB Rokitki Wieś

Podziel się:

Oceń:

Od 1 do 5 lutego przeprowadzona zostanie zbiórka żywności i koców dla zwierzaków przebywających w tczewskim schronisku.

To już kolejna tego typu inicjatywa, a organizatorzy zachęcają do pomocy naszym braciom mniejszym. O szczegółach mówi Sławomir Stojałowski, Sołtys Rokitek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

1 lutego ruszamy z akcją wsparcia schroniska w Tczewie. Już w zeszłym roku organizowaliśmy to wydarzenie ze strażą. Teraz również chcemy wesprzeć zwierzaki i mam takie marzenie, aby ta akcja odbywała się cyklicznie. Przynosić można karmę suchą i mokrą, a także makarony. Akcja rozpoczyna się 1 lutego i aż do 5 lutego można przynosić żywność do świetlicy wiejskiej w Rokitkach. Będziemy czekać codziennie od godziny 17:00 do 19:00.

~ Sławomir Stojałowski, Sołtys Rokitek

 

Zbiórka odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Rokitkach, na ulicy Kasztanowej 14. Od godziny 17:00 do 19:00 przynosić można nie tylko jedzenie dla zwierzaków, ale także koce, które pomogłyby im przetrwać chłodniejsze dni.

fot. FB OTOZ Animals Schronisko w Tczewie

fot. FB OTOZ Animals Schronisko w Tczewie

fot. FB OTOZ Animals Schronisko w Tczewie

fot. FB OTOZ Animals Schronisko w Tczewie

fot. FB OTOZ Animals Schronisko w Tczewie

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe