"Mróz nikomu nie przeszkadza!" - za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [ZDJĘCIA]

  • 31.01.2021, 18:13
  • Aleksandra Kęprowska
"Mróz nikomu nie przeszkadza!" - za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry… fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 31 stycznia odbył się kolejny finał WOŚP. Mimo epidemii i nowego terminu, zarówno wolontariusze, jak i mieszkańcy całego naszego regionu nie zawiedli.

Z samego rana na głównej plaży w Siwiałce odbyło się “Hartowanie Orkiestrowych Serc”, czyli spotkanie miłośników zimnych kąpieli z naszego regionu. O WOŚP-owym morsowaniu mówi jedna z wolontariuszek: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy podczas morsowania z okazji 29. Finału była wysoka frekwencja

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dlaczego warto morsować z WOŚP-em? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sztabie przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie spotkaliśmy wolontariuszy. Rozmawialiśmy między innymi o tym, dlaczego młodzi ludzie decydują się wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak mieszkańcy Tczewa reagują na kwestujących wolontariuszy? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozmawialiśmy także z Robertem Puzdrowskim, jednym z koordynatorów niedzielnego finału w Tczewie. W jaki sposób tegoroczny finał różni się od wszystkich poprzednich edycji? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze względu na epidemię koronawirusa i obostrzenia, w tym roku wprowadzano “mobilnego wolontariusza”. Na czym polegała ta inicjatywa? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

zdjęcia: Aleksandra Kęprowska

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna Z.
Anna Z. 31.01.2021, 19:33
Wspieram Wielką Orkiestrę Jurka od lat i nigdy nie przestanę.. Ten sprzęt pomógł już kiedyś mojej wnusi Martusi dziękuje

Pozostałe