8 nielegalnych automatów w rękach tczewskiej policji

  • 02.02.2021, 08:00
  • Redakcja / KPP Tczew
8 nielegalnych automatów w rękach tczewskiej policji fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 8 automatów służących do gier hazardowych oraz 5 i pół tysiąca złotych. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie 28 stycznia przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.

 

Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 8 nielegalnych urządzeń oraz 5,5 tys. złotych gotówki najprawdopodobniej uzyskanej z tego nielegalnego procederu. Zabezpieczone urządzenia oraz pieniądze stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową. (...) zostały one wycenione na kwotę prawie 100 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

- KPP Tczew

 

Właściciele pseudo kasyn i nielegalnych automatów do gier muszą teraz liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi. Za posiadanie jednego automatu kara może wynieść nawet 100 tys. złotych. Ponadto za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

fot. KPP Tczew

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe