Mamy dla Was Konkurs!

  • 16.05.2017, 09:35 (aktualizacja 22.05.2017, 20:44)
  • Redakcja
Mamy dla Was Konkurs!

Podziel się:

Oceń:

Zbliża się Noc Muzeów 2017!

Od dzisiaj przez pięć dni KONKURSOWO będziemy Was zapraszać na Noc Muzeów 2017 w Centrum Konserwacji Wraków Statków. Nagrody - upominki funduje dla Was Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku. Bądźcie czujni - koniecznie ustawcie radio na 100,8 FM i odpowiadajcie na pytania konkursowe związane z tczewską placówką!

Codziennie na naszej antenie zadajemy aż 5 pytań konkursowych - kto odpowie na jedno z nich prawidłowo i najszybciej - wygrywa jeden z przygotowanych przez Fundatora zestawów upominków.

Codziennie inny zestaw gadżetów do wygrania. Każdy ma szansę! 

MUZEUM WISŁY W TCZEWIE / CENTRUM KONSERWACJI WRAKÓW STATKÓW W TCZEWIE
cena biletów: 1 zł łącznie na dwa obiekty
godziny otwarcia: 19.00 - 24.00

Program:

  • Gra muzealna dla rodzin "Rejs pełen przygód" w Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków.
  • Kuratorskie oprowadzanie po nowej wystawie w Muzeum Wisły – 3 oprowadzania w godzinach: 19.30, 21.00, 22.30.
  • "W świecie konserwacji" - pokazy w CKWS. Goście będą mieli możliwość obserwacji pracy muzealnych konserwatorów zabytków.
  • Zapraszamy do zabawy przy stanowiskach interaktywnych, związanych z żeglugą wiślaną, konserwacją zabytków oraz archeologią podwodną, a także wykorzystania ciekawostek zawartych w aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością.

Szczegółowy program Nocy Muzeów 2017 w Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie znajduje się na stronie Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku: http://www.nmm.pl/aktualnosci/gra-muzealna-pokazy-konserwacji-i-zabytkowe-jachty

Regulamin Konkursu znajdziecie poniżej: 

 

Redakcja

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe