Zostań "Damą z kociczką" i wygraj podwójne zaproszenie na dowolne wydarzenie w CKiS [KONKURS]

  • 07.02.2021, 12:00
  • Redakcja
Zostań "Damą z kociczką" i wygraj podwójne zaproszenie na dowolne wydarzenie… fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

17 lutego to Światowy Dzień Kota. Z tej okazji Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zorganizowało specjalny konkurs.

Zadanie konkursowe sprytnie łączy miłość do zwierząt i sztuki. Do zabawy zaproszone są wszystkie kobiety, które lubią koty i chcą zapozować do zdjęcia z tymi dumnymi stworzeniami. 

W ramach konkursu należy sfotografować się z kocim przyjacielem (może to być zarówno kot, jak i kotka) w stylu podobnym do słynnego obrazu "Dama z gronostajem" (łasiczką), autorstwa Leonarda da Vinci. Swoje zdjęcie z kotem, wraz z informacją o jej autorze, należy umieścić pod facebookowym postem, informującym o konkursie (post pojawi się 17 lutego na tablicy głównej CKiS). Mile widziane jest także przedstawienie swoich czworonożnych towarzyszy.

Zdjęcia można przesyłać do 21.02.2021 r. włącznie.


Poniżej przedstawiamy, na jakim dziele należy się wzorować:

fot. Wikipedia

 

Na wylosowanych uczestników czekają 3 nagrody w postaci podwójnego zaproszenia na wybraną imprezę kulturalną, odbywającą się w okresie od 30.09.2021 do 30.09.2022. Odbiór zaproszeń oraz wybór konkretnego wydarzenia będzie indywidualnie ustalany z wylosowanymi osobami. (Zaproszenia nie obejmują niektórych imprez agencyjnych realizowanych w CKiS.)


Regulamin konkursu fotograficznego Dama z kociczką dostępny jest na stronie www.ckis.tczew.pl

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe