Jeździsz rowerem po Tczewie? Weź udział w ankiecie

  • 05.02.2021, 11:48 (aktualizacja 05.02.2021, 19:47)
  • Redakcja / rower.tczew.pl
Jeździsz rowerem po Tczewie? Weź udział w ankiecie Fb Tczew - Miasto dla Rowerów

Podziel się:

Oceń:

Miasto Tczew od 2019 roku współpracuje z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w obszarze mobilności aktywnej. Dotychczas przeprowadzono już kilka wspólnych badań. Jest szansa, aby wyrazić swoje zdanie w kolejnej ankiecie.

Najnowsza ankieta jest badaniem prowadzonym również w innych miastach Polski i Europy. Mieszkańcy Tczewa mogą zabrać głos w sondażu dotyczącym postrzegania polityki rowerowej miast przez rowerzystów. Ankieta skierowana jest do osób korzystających z rowerów na obszarze Tczewa. Badanie odnosi się do oceny działań miasta na rzecz rozwoju ruchu rowerowego. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane w celach naukowo-badawczych.  

Znajdziemy ją pod tym linkiem: https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/293931?lang=pl

 

Redakcja / rower.tczew.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe