Budynek po byłej przychodni dziecięcej przy ul. Armii Krajowej wyburzony

  • 17.02.2021, 15:01
  • Redakcja
Budynek po byłej przychodni dziecięcej przy ul. Armii Krajowej wyburzony fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

W październiku 2020 roku do sprzedaży trafił teren i nieruchomość po byłej przychodni dziecięcej przy ul. Armii Krajowej w Tczewie.

Budynek po dawnej przychodni dziecięcej, w samym centrum Suchostrzyg został wyburzony. Miasto sprzedało nieruchomość i teren wokół niej za 1 milion 616 tysięcy złotych. O tym, co może powstać na tej działce mówi Małgorzata Mykowska z Urzędu Miejskiego w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Powierzchnia gruntu to 1974 m2. Działka jest zabudowana wolnostojącym, podpiwniczonym budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym, o ogólnej powierzchni 420,80 m2.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza w tym rejonie  zabudowę mieszkaniową wielorodzinną wolnostojącą II-, III-, IV-, V-, IX-, X – kondygnacyjną, zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą i szeregową oraz zabudowę usługową z zielenią towarzyszącą.

- Wrota Tczewa

 

O tym, co powstanie w tym miejscu przekonamy się już wkrótce.

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe