Tczew: Tylko jeden wniosek w sprawie dotacji na remont zabytków

  • 19.02.2021, 10:44
  • Redakcja / Wrota Tczewa
Tczew: Tylko jeden wniosek w sprawie dotacji na remont zabytków fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

W budżecie miasta na 2021 rok na remonty zabytków przeznaczono 50 000 złotych.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej (nr XLIX/430/2010 z 30 września 2010 r. w sprawie przyjęcia zasad i trybu udzielenia i rozliczenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru, znajdujących się na terenie administracyjnym miasta Tczewa do dnia 10 stycznia 2021 r.) wpłynął do urzędu tylko 1 wniosek o przyznanie dotacji w 2021 r. dot. obiektów położonych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków. 

 

Wniosek dotyczy Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy pl. Hallera 15 w Tczewie o przyznanie dotacji na remont elewacji frontowej (IV etap)remont I kondygnacji budynku. 

- Wrota Tczewa

 

Wniosek poddany zostanie teraz analizie pod względem zgodności z uchwałą (z uwzględnieniem błędów/braków formalnych i merytorycznych). Decyzję o przyznaniu dotacji podejmie Rada Miejska w formie uchwały, a wnioskodawca powiadomiony zostanie o tym pisemnie.

fot. google maps

W budżecie Tczewa na 2021 rok na remonty zabytków przeznaczono łącznie 50 000 złotych.

Redakcja / Wrota Tczewa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe