Tczew: Konkurs "Rowerem do pracy" w tym roku się nie odbędzie

  • 22.02.2021, 12:09
  • Aleksandra Kęprowska
Tczew: Konkurs "Rowerem do pracy" w tym roku się nie odbędzie fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczna, piąta już edycja rywalizacji “Rowerem do pracy” została zawieszona. Według wstępnych planów miała rozpocząć się już w marcu. Czemu jeden z najpopularniejszych tczewskich konkursów w tym roku się nie odbędzie?

O tej decyzji Urzędu Miejskiego w Tczewie mówi Grzegorz Pawlikowski, specjalista do spraw polityki rowerowej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jednocześnie, warto przypomnieć, że czwartek (25 lutego) na sesji Rady Miejskiej odbędzie się głosowanie nad przyjęciem nowej "Strategii Rowerowej dla miasta Tczewa do 2030 roku". W projekcie możemy przeczytać, że: “[...] Urząd Miejski w Tczewie aktywnie wspiera ruch rowerowy poprzez prowadzone w ramach działań miękkich kampanie”. Chodzi m.in o “Rowerowy maj” czy “Rowerem do pracy”. 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe