Gniew: Rozpoczęła się budowa wodociągu w Rakowcu. Sieć osiągnie 7 km długości

  • 23.02.2021, 11:08
  • Redakcja / Miasto i Gmina Gniew
Gniew: Rozpoczęła się budowa wodociągu w Rakowcu. Sieć osiągnie 7 km długości fot. Canva

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj, 22 lutego, rozpoczęła się budowa wodociągu Wielkie i Małe Wyręby, Bielica. Inwestycja jest realizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach którego Gmina Gniew otrzymała dofinansowanie w wysokości 1 944 217 złotych.

Mieszkańców prosimy o ostrożność i wyrozumiałość. Prace zakończyć się mają w czerwcu tego roku.

- Urząd Miasta i Gminy Gniew

Zakres inwestycji obejmuje: sieć wodociągową rozdzielczą o łącznej długości ponad 7 km (w obrębie Rakowca – ponad 4 km, w Małych Wyrębach ponad 1 km, w Wielkich Wyrębach ponad 2 km), przyłącza wodociągowe o średnicy w ilości 35 szt., hydranty przeciwpożarowe, sieć rozdzielczą, przyłącza do hydrantów i przyłącza do nieruchomości.

Zadanie realizowane jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach którego Gmina Gniew otrzymała dofinansowanie w wysokości 1 944 217 złotych. Koszt realizacji całego projektu wynosi 3 780 155 zł.

Redakcja / Miasto i Gmina Gniew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe