Startuje cykl spotkań dla mieszkańców Tczewa! CKiS pyta o wydarzenia kulturalne

  • 03.03.2021, 13:08
  • Redakcja
Startuje cykl spotkań dla mieszkańców Tczewa! CKiS pyta o wydarzenia kulturalne fot. CKiS

Podziel się:

Oceń:

W Centrum Kultury i Sztuki powstaje Centrum Inicjatyw Twórczych, którego inicjatorem jest dyrektor Tomasz Hildebrandt.

Centrum Inicjatyw Twórczych to program skierowany do mieszkańców Tczewa, zainteresowanych rozwojem kulturalno-społecznym w naszym mieście. Celem zadania jest realizacja diagnozy identyfikującej zasoby i samodzielne inicjatywy społeczności lokalnej Tczewa, które pobudzać mają aktywność społeczną, wspomagać rozwój kapitału kulturowego, a także odkryć nieznane i twórcze możliwości współpracy z mieszkańcami.

 

Interesujesz się kulturą? Chcesz tworzyć kulturę w mieście? Chcesz mieć wpływ na kulturę w Tczewie? Dołącz!  Chcemy stworzyć ofertę kulturalną w oparciu o Wasze pomysły. Każde zdanie się dla nas liczy. Na spotkaniu poprosimy Was o opinie na temat tego, co kulturalnie Wam się podoba w Tczewie, a co chcielibyście zmienić.

Ciekawi jesteśmy waszych KULTURAlnych inicjatyw. Przygotowaliśmy krótką ankietę i ciekawe zajęcia warsztatowe.

~ CKiS Tczew

 

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Tczewa.  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury, "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021". Projekt zaczyna się od spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami. O szczegółach mówi Tomasz Hildebrandt, Dyrektor CKiS w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania odbędą się w marcu, na tczewskich osiedlach: Stare Miasto i Zatorze, Górki, Suchostrzygi, Abisynia i Czyżykowo. Na spotkaniach mieszkańcy będą mogli wyrazić opinię oraz opowiedzieć o swoich potrzebach dotyczących kultury w Tczewie.


Spotkania odbywać się będą w marcowe środy (najbliższe 10 marca), w godzinach od 17:00 do 19:00. Po cyklu spotkań powstanie diagnoza, wskazująca na elementy, których mieszkańcom Tczewa w lokalnej kulturze brakuje.
 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe