Pomimo obniżenia ceny wywoławczej, władzom Tczewa po raz czwarty nie udało się sprzedać przystani nad Wisłą [AKTUALIZACJA]

  • 06.03.2021, 15:00
  • Redakcja / wrotatczewa.pl
Pomimo obniżenia ceny wywoławczej, władzom Tczewa po raz czwarty nie udało… fot. fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Po raz kolejny Urząd Miasta wystawił na sprzedaż budynek przystani przy ul. Nad Wisłą 6. Nieruchomość jest przeznaczona pod usługi m.in. turystyki wodnej lub gastronomii. Nowa cena wywoławcza wynosiła 1,5 mln zł netto.

AKTUALIZACJA 24 MARCA:

Jak informuje Urząd Miejski w Tczewie do 16 marca wpłynęło tylko jedno wadium. O przebiegu kolejnego przetargu mówi rzecznika Małgorzata Mykowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niestety nie został rozstrzygnięty przetarg na sprzedaż przystani. Nie został rozstrzygnięty, ponieważ oferent, który zgłosił się do przetargu i wpłacił wadium nie pojawił się w dniu, w którym przetarg miał się odbyć.

W tej chwili czeka nas decyzja co dalej z tą nieruchomością - czy ponowić przetarg, czy ewentualnie w inny sposób ten obiekt wykorzystać.


6 MARCA:

Władze Tczewa informują, że po raz kolejny na sprzedaż wystawiony został budynek przystani nad Wisłą. Nieruchomość jest przeznaczona m.in. pod usługi turystyki wodnej, czy gastronomii. Mówi Małgorzata Mykowska, rzecznik tczewskiego Urzędu Miejskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Działka o powierzchni 1047 m2 jest zabudowana budynkiem usługowym, wolnostojącym, parterowym, niepodpiwniczonym, wybudowanym w 2007 r. Powierzchnia użytkowa budynku to 340,40 m2. Nieruchomość jest przeznaczona pod usługi turystyki wodnej (przystanie żeglugi pasażerskiej, mariny) oraz lądowej, sportu i rekreacji na świeżym powietrzu, gastronomii oraz na inne funkcje związane z kulturą, rozrywką i spędzaniem wolnego czasu, obsługą turystyki. Cena wywoławcza 1,5 mln zł netto. Przetarg planowany jest na 23 marca. Wadia można wpłacać do 16 marca.

~ Małgorzata Mykowska, UM Tczew

 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Mieniem Komunalnym Urzędu Miejskiego w Tczewie – pok. 55, II piętro, nr tel. 58 77 59 364.

 

Redakcja / wrotatczewa.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe