Fabryka Sztuk przygotowała weekendową niespodziankę dla odwiedzających!

  • 05.03.2021, 12:00
  • Redakcja
Fabryka Sztuk przygotowała weekendową niespodziankę dla odwiedzających! fot. Fabryka Sztuk

Podziel się:

Oceń:

Podczas najbliższego weekendu (6-7.03.) wystarczy spełnić jeden z warunków, aby zdobyć niespodziankę.

Fabryka Sztuk szykuje niespodziankę dla odwiedzających instytucję. W przyszły weekend będzie można zobaczyć tam wystawę Szyk i wdzięk. O szczegółach mówi Małgorzata Kruk

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Weekendy w Fabryce Sztuk zawsze są pełne atrakcji, a tym atrakcjom zazwyczaj towarzyszy motyw przewodni. Tym razem będzie to wystawa "Szyk i wdzięk" - to wystawa fotograficzna, która składa się z kilkunastu zdjęć, wykonanych w pierwszej połowie XX wieku. Są to zdjęcia przedstawiające piękne kobiety, w przepięknych strojach. Fotografie pochodzą z Narodowego Archiwum Cyfrowego. Każdy, kto nas odwiedzi 6 lub 7 marca może zdobyć niespodziankę exclusive. Wystarczy jedynie przyjść w kreacji w stylu retro (tutaj obowiązuje wyłącznie jeden element stroju) albo wziąć udział w zabawie w poszukiwaniu pewnej damy. 

~ Małgorzata Kruk, Fabryka Sztuk

 

Szczegóły zabawy zostaną podane po przybyciu do Fabryki Sztuk.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe