Opinie w Radiu Tczew 04.03.: trzecia fala COVID, płatne parkowanie i brak ulg dla przyjezdnych

  • 05.03.2021, 12:15
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 04.03.: trzecia fala COVID, płatne parkowanie i brak…

Podziel się:

Oceń:

4 marca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Krzysztof Repiński, dziennikarz Telewizji Tetka.

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że trzecia fala pandemii koronawirusa dotarła do Polski, co widać w codziennych raportach zawierających kolejne liczby zachorowań i zgonów. Dotyczy to także Pomorza, w tym powiatu tczewskiego. Władze państwa przypominają, że wcześniejsze zniesienie części obostrzeń nie oznacza, że o epidemii należy zapomnieć.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeszcze w tym roku w Tczewie może zostać wprowadzona Karta Mieszkańca. Wzorem innych miast tczewianie będą mogli dzięki posiadaniu takiej karty korzystać z różnych ulg w swoim mieście. Jakie to będą ulgi? Prezydent wyjawił kilka propozycji, niektóre z nich wywołują dużo kontrowersji - na przykład strefy płatnego parkowania czy zniesienie biletów ulgowych w komunikacji miejskiej dla uczniów nie posiadających Karty Mieszkańca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 18 marca. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe