Narodowe Muzeum Morskie zamyka tymczasowo wszystkie swoje oddziały

  • 09.03.2021, 08:22
  • Redakcja
Narodowe Muzeum Morskie zamyka tymczasowo wszystkie swoje oddziały fot. materiały prasowe Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

Podziel się:

Oceń:

Trzecia fala pandemii koronawirusa trwa. Dotychczasowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące od kilku tygodni w województwie warmińsko-mazurskim, będą obowiązywały do 12 marca, a od 13 marca do Warmii i Mazur dołączy także Pomorze - tutaj również zaczną obowiązywać ostrzejsze zasady sanitarne.

 

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 9 marca 2021 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

- Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku 

 

Od 13 marca w województwie pomorskim wracają obostrzenia związane z rozwojem epidemii. Co to oznacza? 5 marca minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o nowych decyzjach rządu, które na razie będą obowiązywać przynajmniej do 20 marca. Mijający weekend był więc ostatnią okazją między innymi do tego, by odwiedzić kina i muzea. W sobotę (13 marca) zamknięte zostaną również hotele, baseny i obiekty sportowe. 

Decyzję w sprawie zamknięcia się, już w tym tygodniu podjęło Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, wraz ze swoimi wszystkimi oddziałami - w tym tczewskimi, czyli Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków. 

Więcej o obostrzeniach piszemy TUTAJ

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe