Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zamknięta od 13 marca

  • 11.03.2021, 11:14
  • Redakcja
 Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zamknięta od 13 marca fot. biblioteka.tczew.pl

Podziel się:

Oceń:

Podjęto decyzję o zaostrzeniu zasad bezpieczeństwa na Pomorzu oraz przedłużeniu obostrzeń na Warmii i Mazurach. Nowe zasady będą obowiązywały od 13 do 20 marca.

Od najbliższej soboty zamknięte zostaną wszystkie oddziały tczewskiej Biblioteki Publicznej. Ma to związek z obostrzeniami, które zostaną wprowadzone na terenie województwa Pomorskiego.

 

W związku z ogłoszeniem nowych, większych obostrzeń w Pomorskiem od dnia 13 marca 2021 r., informujemy, że przynajmniej do 12 marca 2021 r. wszystkie oddziały tczewskiej książnicy pracują w normalnym trybie i otwarte są dla czytelników w niezmienionych godzinach.

W razie jakichkolwiek nowych ustaleń, będziemy informować.

- Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

 

Przypomnijmy, że rok temu Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy Kościuszki 2 została otwarta, a po dwóch dniach oddział zamknięto. Na to także wpłynęły pierwsze wówczas wprowadzone restrykcje, związane z zakażeniami koronawirusem w Polsce. O innych instytucjach, których działanie zostanie wstrzymane, piszemy tutaj i tutaj.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe