CKiS w Tczewie zmienia terminy kolejnych wydarzeń

  • 17.03.2021, 09:29
  • Redakcja / CKiS
CKiS w Tczewie zmienia terminy kolejnych wydarzeń fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

W związku z panującymi na Pomorzu obostrzeniami, cykl spotkań konsultacyjnych, które realizowane miały być w każdą marcową środę, staje pod znakiem zapytania. Przeniesione lub odwołane zostały także wydarzenia kulturalne.

Do tej pory odbyło się jedno spotkanie w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych. To program skierowany do mieszkańców Tczewa, zainteresowanych rozwojem kulturalno-społecznym w naszym mieście. Celem zadania jest realizacja diagnozy identyfikującej zasoby i samodzielne inicjatywy społeczności lokalnej Tczewa, które pobudzać mają aktywność społeczną, wspomagać rozwój kapitału kulturowego, a także odkryć nieznane i twórcze możliwości współpracy z mieszkańcami.

Spotkania miały odbywać się na tczewskich osiedlach: Stare Miasto i Zatorze, Górki, Suchostrzygi, Abisynia i Czyżykowo. 


Ponadto w związku z zamknięciem Centrum Kultury i Sztuki do 28 marca włącznie, odwołany zostaje poranek filmowy dla dzieci, planowany na 21 marca.

Przeniesione na inny termin zostają z kolei:

  • występ KABARETU CZESUAF z nowym programem „Przyjęcie”, który miał odbyć się 21 marca (przeniesiony na 08 maja 2021 godz. 16:00),
  • spektakl „Wymieszani posortowani czyli czarno to widzę”. Nowy termin podany zostanie wkrótce.

Wszystkie bilety zachowują ważność, jeśli jednak nowy termin nie odpowiada ich posiadaczom, to bilety można zwrócić. Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt e-mail z interticket.pl. Natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: [email protected]. W mailu należy także podać numer konta bankowego, na które zostanie dokonany  zwrot.

Redakcja / CKiS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe