Opinie w Radiu Tczew 18.03.: patowa sytuacja z mostem i mniejsze środki unijne dla Pomorza

  • 19.03.2021, 15:13
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 18.03.: patowa sytuacja z mostem i mniejsze środki…

Podziel się:

Oceń:

18 marca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Weronika Gerowska-Chalecka, dziennikarka Radia Tczew.

Wracamy do tematu Mostu Tczewskiego. Pomorski konserwator od kilku tygodni nie odpowiada na kluczowe pytania, dotyczące jego styczniowej decyzji, poprzez którą umorzył całe postępowanie. Z treści decyzji wynika, że stan przęsła ESTB jest ogólnie dobry z małymi wyjątkami. Z kolei z treści ekspertyzy Politechniki Gdańskiej wynika, że stan przęsła ESTB jest poza drobnymi wyjątkami ogólnie zły.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na portalu samorządu województwa pomorskiego czytamy, że rząd na nasz region zamierza przeznaczyć czterdzieści procent mniej unijnych pieniędzy niż w poprzednim rozdaniu. Dlatego opublikowano petycję z apelem do rządu o zwiększenie funduszy unijnych dla województwa pomorskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak radzimy sobie w czasie pandemii z mniejszą dostępnością do kultury? Jak z ograniczeniami radzą sobie pracownicy instytucji kultury?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 1 kwietnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe