Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Start tylko dla członków klubu z licencją zawodnika [WYDARZENIE ODWOŁANE]

  • 26.03.2021, 12:00
  • Redakcja
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Start tylko dla… fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

W związku z obostrzeniami to wydarzenie sportowe odbędzie się przy zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa.

AKTUALIZACJA (26 marca)

W związku z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, Międzywojewódzkie Mistrzostwa w biegach przełajowych zostały odwołane.


Powiatowe Centrum sportu w Tczewie zaprasza biegaczy do wzięcia udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych. Zawody odbędą się w sobotę, 27 marca przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie. Honorowy Patronat nad imprezą objął prezydent Mirosław Pobłocki.

 

Drodzy sympatycy sportu, sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie niestety nie poprawia się i cały czas myślimy co i jak zrobić, aby choć trochę poczuć się jak dawniej. Ponownie PCS w Tczewie współpracuje z innymi podmiotami na terenie Powiatu Tczewskiego i przy zachowaniu wszystkich, obecnie obowiązujących obostrzeń organizujemy wydarzenie sportowe niestety wyłącznie dla osób z ważną licencją.

~ pcs.tczew.pl

 

Z uwagi na obostrzenia, prawo startu mają wyłącznie zawodnicy, będący członkami klubu, posiadający ważną i opłaconą licencję zawodnika. Zapisy na wydarzenie odbywają się w formie elektronicznej, na stronie www.starter.pzla.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe