Zapadła decyzja Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie MEVO

  • 29.03.2021, 12:54
  • Redakcja
Zapadła decyzja Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie MEVO fot. Radio Tczew

Podziel się:

Oceń:

W ramach prowadzonej przez Obszar Metropolitalny procedury przetargowej na rower metropolitalny po raz kolejny pojawiły się komplikacje.

Jeszcze niedawno Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zakładał, że możliwe stanie się uruchomienie jesienią 2021 roku systemu metropolitalnego MEVO 2.0. Jednak z ostatnich przekazanych informacji wynika, że nie możemy liczyć na szybką reaktywację systemu. Obszar Metropolitalny otrzymał właśnie uzasadnienie do wyroku. Zgodnie z decyzją podjętą przez Krajową Izbę Odwoławczą nakazano unieważnienie zaproszenia do składania ofert. Grzegorz Pawlikowski z Urzędu Miejskiego w Tczewie wyjaśnia, co to oznacza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Obszar Metropolitalny stoi przed decyzją co dalej. Cała ta sytuacja wydłuża możliwość wdrożenia MEVO. Dodatkowo ta trudna sytuacja covidowa też wpływa na wydłużenie procesu. Z uwagi na COVID na świecie jest bardzo duży boom na świecie a większość dostaw odbywa się z Chin. 

- Grzegorz Pawlikowski, Urząd Miejski w Tczewie

 

Jak wynika z informacji przekazanych przez Obszar Metropolitalny nie możemy spodziewać się ponownego uruchomienia MEVO wcześniej niż w przyszłym roku

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe