CKiS zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki”

  • 10.04.2021, 15:00
  • Redakcja / CKiS Tczew
CKiS zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Przygody tczewskiego jednorożca… fot. Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Przygody tczewskiego jednorożca i wróżki Samborki”. Konkurs organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Jednorożca, który przypada 9 kwietnia.

Tematem konkursu jest wymyślenie przygód wróżki Samborki oraz jednorożca, którzy wspólnie tworzyli historię Tczewa. O szczegółach mówi Marta Krynicka Centrum Kultury i Sztuki: 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do konkursu związanego z Międzynarodowym Dniem Jednorożca. Jest to konkurs plastyczny, mogą w nim wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz ze szkół podstawowych z klas I-III. Tematem naszego konkursu jest wymyślenie przygód wróżki Samborki oraz jednorożca, którzy wspólnie tworzyli historię Tczewa. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz ze szkół podstawowych z klas 1-3. Podpisane prace w formacie A3, wraz z informacją o wieku autora i telefonem kontaktowym do opiekuna należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki lub wysłać pocztą na adres Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew.

Termin dostarczenia prac mija 23 kwietnia 2021 r. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe związane z postacią jednorożca. Szczegóły i regulamin dostępne są TUTAJ

Konkurs nawiązuje tematycznie do kolorowanki wydanej przez Urząd Miejski w Tczewie - można ją odebrać w portierni Centrum Kultury i Sztuki. Ilość kolorowanek jest ograniczona. 

Redakcja / CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe