Stracił mamę, teraz walczy o swoją przyszłość - pomóżmy Dominikowi!

  • 09.06.2017, 12:20
  • Wojciech Stobba / Radio Tczew
Stracił mamę, teraz walczy o swoją przyszłość - pomóżmy Dominikowi!

Podziel się:

Oceń:

Dominik stracił w wypadku samochodowym swoją mamę. Sam cudem przeżył. Chłopiec ma przerwany rdzeń kręgowy i prawdopodobnie nigdy nie będzie chodził.

2,5-letnim chłopcem, który przebywa obecnie w szpitalu w Kościerzynie zajmują się dziadkowie. Dominik potrzebuje jednak również naszej pomocy, by mieć szansę na lepsze życie.

Posłuchajcie rozmowy z Krzysztofem Raczkowskim, dziadkiem Dominika:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dominik jest pod opieką fundacji Kawałek Nieba i to właśnie za jej pośrednictwem można wpłacać pieniądze, które pomogą chłopcu w dalszej rehabilitacji. Numery kont można znaleźć na stronie internetowej fundacji - www.kawalek-nieba.pl/dominik-raczkowski-marynowski.

Wojciech Stobba / Radio Tczew

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kuna
Kuna 11.06.2017, 12:50
Nic tak nie potrafi dokopać człowiekowi jak życie. Gdy tracimy pracę, pieniądze to wydaje się nam, że to jakiś koszmar. Ale jak się straci zdrowie to dopiero jest tragedia. Zdrowia i zmarnowanego czasu nie odkupisz za żadne pieniądze.
bądź wola moja
bądź wola moja 10.06.2017, 12:42
To co zaraz napisze spowoduje, że zostanę nazwany w samych "superlatywach" przez miłośników cudzego życia. Ale nasuwa mi się taka myśl. Skoro chłopiec ma być do końca swych dni sparaliżowany, ma cierpieć, to czy nie jest bardziej miłosiernym pozwolić mu godnie odejść do mamy niż na siłę zmuszać go do życia w takim stanie?
tapir
tapir 05.07.2017, 12:08
to co dziś wydaje sie być medycznie bez szans na za 5 lat może być uleczalne. zresztą ludzie na wózkach potrafią być szczęśliwi i spełnieni zawodowo i społecznie, nie żyjemy w średniowieczu, ludzie z niepełnosprawnością fizyczną kończą studia, prowadza normalne życie, mają prace, zarabiają pieniądze, mają przyjaciół i rodziny. tylko my zdrowi musimy dac im szanse i nie skazywać na wykluczenie. niestety są tez potrzebne pieniądze, Dlatego warto pomagać, gdyby wszyscy czuli odpowiedzialność i solidarność z takimi "pokrzywdzonymi przez los" - bo niestety Państwo się tu nie sprawdza - i dorzucili się 5złotówką Ci ludzie mieliby szanse na normalne życie. bo w masie jest sila, nie chodzi zeby wypruwać się z pensji, ważne żeby reagowało wielu. Dominiczku Skarbie, życzę Ci szczęścia, zdrowia i dobrych, mądrych ludzi na drodze.
Gość
Gość 10.06.2017, 16:38
Człowieku czy Ty widzisz to co piszesz? Bo chyba nie...
X
X 10.06.2017, 13:34
Pisząc takie słowa ranisz uczucia dziadków tego chłopca. Może jest nadzieja. Medycyna idzie do przodu.
bądź wola moja
bądź wola moja 10.06.2017, 15:06
Niestety, ale niektóre tematy są bolesne. Czasami mamy więcej miłosierdzia dla zwierząt niż dla ludzi.
Gość
Gość 10.06.2017, 01:41
Biedny chłopiec :( Ciekawy jestem, czy ''tatuś'' Andrzejek mu pomaga? Czy przez swoją nową rodzinkę, już zapomniał o Dominiku?
[*]
[*] 09.06.2017, 18:04
Nie znasz dnia ani godziny :(

Pozostałe