Bartosz Sarzało został nowym trenerem koszykarzy ze Starogardu Gdańskiego

  • 12.04.2021, 13:02
  • Aleksandra Kęprowska
Bartosz Sarzało został nowym trenerem koszykarzy ze Starogardu Gdańskiego fot. polpharmabasketball.pl

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 12 kwietnia poznaliśmy nazwisko nowego trenera klubu Polpharma Starogard Gdański. Do tej pory Bartosz Sarzało prowadził pierwszoligową Deckę Pelplin.

 

W imieniu zarządu SKS Sportowa S.A. miło jest nam poinformować, że nowym trenerem naszej drużyny został dobrze nam znany Bartosz Sarzało. 37-letni wychowanek naszego klubu ostatnio prowadził pierwszoligową Deckę Pelplin. Jako zawodnik reprezentował barwy naszej drużyny przez 3 sezony (2004/2005, 2012/2013 oraz 2013/2014).  „Jestem przekonany, że dam się Wam poznać na nowo jako pracowity trener, który pracuje z charyzmą.” - powiedział nowy trener SKS Sportowa S.A. Bartosz Sarzało związał się z naszym klubem 3-letnim kontraktem. 

Witamy w drużynie, Bartek! 

- polpharmabasketball.pl

 

Podczas konferencji prasowej online z udziałem prezydenta Starogardu Gdańskiego, Janusza Stankowiaka, wiceprezydenta Macieja Kalinowskiego oraz prezesa zarządu SKS Sportowa S.A. Jarosława Drewy okazało się, że nowym trenerem został Bartosz Sarzało, który w piątek oficjalnie pożegnał się z drużyną Decka Pelplin. Mówi Bartosz Sarzało:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednocześnie potwierdzono, że starogardzka drużyna spada do pierwszej ligi. Do końca maja sponsorem tytularnym klubu będzie Polpharma. SKS prowadzi rozmowy i poszukuje nowych partnerów. Bartosz Sarzało przez ostatnie 6 lat związany był z Decką Pelplin, a w przeszłości reprezentował barwy starogardzkiej drużyny przez 3 sezony (2004/2005, 2012/2013 oraz 2013/2014). Szkoleniowiec podpisał z nowym pracodawcą trzyletni kontrakt.

Co ważne, miasto Starogard Gdański w kolejnym sezonie przekaże drużynie kwotę 1 miliona złotych. Drugie tyle mają zapewnić potencjalni sponsorzy.

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe