Opinie w Radiu Tczew 15.04.: pomoc dla schroniska poprzez wysłanie Jarosława Kaczyńskiego w kosmos i drogowe spowalniacze

  • 15.04.2021, 14:10 (aktualizacja 15.04.2021, 14:18)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 15.04.: pomoc dla schroniska poprzez wysłanie Jarosława…

Podziel się:

Oceń:

15 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Aleksandra Hotowy, dziennikarka Telewizji Tetka i Radia Tczew.

Informacja, którą komentowaliśmy 1 kwietnia na temat rzekomej współpracy Mostu Tczewskiego z londyńskim Tower Bridge, była oczywiście żartem z okazji Prima Aprilis :)

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sieci pojawiła się zbiórka charytatywna o bardzo nietypowym tytule "Lot w jedną stronę w kosmos dla Jarosława Kaczyńskiego". Okazało się, że przeznaczona jest na tczewskie schronisko dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals. Akcję zainicjował tczewianin, mieszkający obecnie zagranicą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeden z miejskich radnych wnioskuje o utworzenie na ulicy Starowiejskiej spowalniaczy, a także nowych miejsc postojowych. Swój wniosek uzasadnia nagminnym przekraczaniem prędkości przez kierowców, którzy zagrażają pieszym. Tczewska policja wyjaśnia, że w tym miejscu nie odnotowała niebezpiecznych zdarzeń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rząd podjął decyzję o przedłużeniu obowiązywania restrykcji o tydzień z jednym wyjątkiem. Od 19 kwietnia dzieci wrócą do przedszkoli i żłobków. Od najbliższego poniedziałku możliwe będzie także uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 29 kwietnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe