„Eko-rodzinka i Eko-zwierzaki”. Konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi

  • 22.04.2021, 09:15
  • Redakcja / CKiS
„Eko-rodzinka i Eko-zwierzaki”. Konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Planeta Ziemia jest naszym wspólnym dobrem, dlatego musimy wszyscy troszczyć się o środowisko naturalne.

Co roku, 22 kwietnia, w celu promowania ochrony środowiska, rozszerzania świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą, obchodzony jest Dzień Ziemi. Z tej okazji Centrum Kultury i Sztuki przygotowało konkurs plastyczny „Eko-rodzinka i Eko-zwierzaki”

 

Tematem konkursu jest stworzenie ludzików lub rodzinki oraz zwierząt przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu tj. butelki PET, rolki od papieru toaletowego, kartony po jajkach, plastikowe nakrętki itp.

~ CKiS Tczew

 

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. Każdy uczestnik może zrobić maksymalnie 4 postacie.

Prace można zgłaszać do 6 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 maja 2021 r.


Nagrodami w konkursie są bilety rodzinne do ZOO w Gdańsku oraz gadżety eko. Szczegółowy Regulamin konkursu plastycznego „Eko-rodzinka i Eko-zwierzaki” dostępny jest na stronie www.ckis.tczew.pl.

Redakcja / CKiS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe