Zainspiruj się integracją (14 kwietnia 2021): autyzm c.d.

  • 18.04.2021, 15:09
  • Barbara Jackiewicz
Zainspiruj się integracją (14 kwietnia 2021): autyzm c.d.

Podziel się:

Oceń:

Agnieszka Synowiec i Ewa Misztal w kwietniowym cyklu poświęconym spektrum autyzmu tym razem zapraszają na rozmowę z panią Joanną, mamą Filipa z Zespołem Aspergera.


Sezon 2021, odcinek 8 (zrealizowany zdalnie):

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na audycję "Zainspiruj się integracją" zapraszamy w każdą środę po godz. 18:00. Powtórka w niedzielę o godz. 16:00.


"Tczew na Niebiesko dla Autyzmu" to akcja, którą znaleźć można na Facebooku. To wspólna akcja Szkoły Podstawowej nr 8 i Fundacji Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa we współpracy z Zespołem Placówek Specjalnych, Szkołą Podstawową nr 2, Szkołą Podstawową nr 4, Szkołą Podstawową nr 10 oraz II Liceum Ogólnokształcącym pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tczewa oraz Starosty Powiatu Tczewskiego, organizowana już po raz trzeci.

W tym roku "Marsz i Festyn na Niebiesko dla Autyzmu" odbywa się - podobnie jak w ubiegłym roku - wirtualnie. Rozpoczął się w Światowy Dzień Świadomości Autyzmu 2 kwietnia i trwa do końca kwietnia. 

Wydarzenie pod patronatem Radia Tczew 100,8 FM. Polecamy!

Barbara Jackiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe