Spotkania online w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych. Najbliższe 21 kwietnia

  • 19.04.2021, 11:36
  • Redakcja
Spotkania online w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych. Najbliższe 21 kwietnia fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Z uwagi na panującą sytuację, spotkania konsultacyjne dotyczące tczewskiej kultury, przeniesione zostają do sieci.

Spotkania odbędą się w dniach 21,22, 28 i 29 kwietnia (środy i czwartki). Rozpoczynać się będą o godz. 18:00, a przewidywany czas ich trwania to 40 minut. O tym jak będą wyglądać spotkanie online, mówił na naszej antenie Dyrektor CKiS, Tomasz Hildebrandt:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Linki do spotkań online na platformie Zoom:


Centrum Inicjatyw Twórczych jest przedsięwzięciem skierowanym do mieszkańców Tczewa, zainteresowanych rozwojem kulturalno-społecznym w mieście. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnej i stworzenie warunków do rozwoju twórczego tkwiącego w mieszkańcach poprzez współpracę przy realizacji ich pomysłów oraz wspieranie nawiązywania sąsiedzkich relacji i aktywnego spędzania wolnego czasu w najbliższym otoczeniu. W pierwszym etapie programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne przeprowadzane są badania na temat kultury w Tczewie. Dzięki wypełnionym ankietom i spotkaniom z mieszkańcami, okaże się, jakie są oczekiwania dotyczące lokalnej kultury. Następnie ogłoszony zostanie konkurs na kulturalne inicjatywy. Ankietę online dostępna jest na stronie www.ckis.tczew.pl oraz na profilu FB CKIS.

W drugim etapie wyłonionych zostanie od 3 do 7 najlepszych pomysłów, które pomysłodawcy, z pomocą CKiS będą realizować. Ogółem, na ten cel przeznaczono 22.000 zł., przyznane w ramach grantu na realizację zadania Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe