VI Tczewski Cross Rowerowy odbędzie się 3 lipca

  • 26.04.2021, 09:12
  • Redakcja
VI Tczewski Cross Rowerowy odbędzie się 3 lipca fot. Tczewski Cross Rowerowy (FB)

Podziel się:

Oceń:

22 kwietnia w Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie organizatorów Tczewskiego Crossu Rowerowego.

AKTUALIZACJA 

Kilka godzin po ogłoszeniu terminu, organizatorzy (ze względu na liczne głosy uczestników) zdecydowali się zmienić dzień Crossu Rowerowego, który ostatecznie odbędzie się 3 lipca.


Mimo trwającej od ponad roku epidemii i wielu ograniczeń, które z tego powodu obowiązują udało się podjąć decyzję o tym, że 4 lipca odbędzie się szósty Tczewski Cross Rowerowy. Szczegóły oraz zasady udziału pojawią się niebawem na stronie wydarzenia KLIK

Warto przypomnieć, że piąty Tczewski Cross Rowerowy odbył się w 2019 roku. Wzięło w nim udział ponad 160 osób. Uczestnicy wyścigu mieli do pokonania 26-kilometrową trasę ze startem i metą w Rokitkach. Wygrał Sławomir Pituch z Bytowa, a w kategorii open kobiet Anna Pawella ze Starogardu Gdańskiego.

Impreza jest wspólnym przedsięwzięciem Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie.


Relację Telewizji Tetka z poprzedniego wyścigu można zobaczyć w materiale poniżej: 

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe